Намистина Череп, 18мм, натуральний говлит, біла Збільшити для перегляду

Намистина Череп, 18мм, натуральний говлит, біла

Nat11-18-01

Новий товар

Намистини Черепа, 18мм, натуральний говлит, білі
Орієнтовно надійдуть до 20 квітня

Детальніше

335 од.

11,95 грн

Інформація

Великі намистинки черепа мають об'ємну форму. Окружність намистин близько 16мм, їх можна поєднувати з круглими намистинками середніх діаметрів 8, 10, 12 мм. Ці черепочки можна використовувати в будь-яких прикрасах, вони будуть прекрасним вибором для сережок, намиста, браслетів! Намистини черепа символізують як саму смерть, так і протистояння їй. У стародавніх культурах кістки-черепа символізували енергію і життєву силу, тому що були не підвладні часу, існуючи століттями. Та й донині археологи викопують черепа яким тисячі років. Купіть намистини черепа - створіть прикрасу, яка здивує ваших друзів і близьких!

Опис:

  • тип намистин: об'ємна;
  • форма намистин: череп;
  • розмір (ширина-висота-довжина): 14-17-18 мм;
  • колір намистини: білий з прожилками;
  • отвір: близько 1мм;
  • матеріал: натуральний говлит;
  • область застосування: кулони, намисто, сережки, різні елементи декору.

Дехто вважає черепочки страхітливими, інші скажуть, що вони дуже милі - вирішувати вам, у творчості немає обмежень! Створюйте свої ексклюзивні прикраси з черепами! Головне, що б вони радували вас і ваших близьких!

В інтернет-магазині Master-busin можна придбати намистини черепа з інших матеріалів, різних форм, розмірів, а так само все для прикрас своїми рукам: величезний асортимент намистин, фурнітури для сережок та браслетів, бейли і підвіски, маса компонентів для прекрасних хенд-мейд прикрас.

Що б створити вишукану прикрасу хенд-мейд, досить подивитися навчальні майстер-класи, безліч яких ви знайдете на просторах інтернету, зокрема в групах інтернет-магазину Master-busin.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Намистина Череп, 18мм, натуральний говлит, біла

Намистина Череп, 18мм, натуральний говлит, біла

Намистини Черепа, 18мм, натуральний говлит, білі
Орієнтовно надійдуть до 20 квітня